Ć

QOODER

269.990,- Kč *

HTS™ Systém

400 ccm středový motor s výkonem 32,4 koní

Integrovaná uzávěrka diferenciálu

 

Černá lesklá 14" alu kola

LED parkovací a zadní světla

AWBS – integrální brzdový systém

Nová myšlenka mobility.

QOODER přepisuje pravidla mobility.

Díky revolučnímu pneumaticko-hydraulickému systému HTS ™ na všech čtyřech kolech je QOODER agilní jako motocykl. Ve městě se cítí stejně pohodlně jako při jízdě mimo něj a je přitom skvěle připraven na všechny druhy nástrah. Samozřejmě, že bravurně ovládá i dálnice, stejně jako automobil.

Ať už stojí nebo je v pohybu, QOODER vždy vyniká rovnováhou, aniž by řidič musel dát nohy na zem. Najde své místo i na nejmenším parkovišti a za nejnepraktičtějších podmínek. S jeho nízkým těžištěm boduje při každém manévru, a to s extrémní lehkostí.

U modelu QOODER je nainstalována uzávěrka diferenciálu, která dělí tažnou sílu do obou zadních kol. Má také dynamický systém řízení, dvojitou vyvažovací hřídel, aby se minimalizovaly vibrace motoru, a integrovaný brzdový systém pro větší bezpečnost při brzdění.

QOODER přináší zcela novou, nepředstavitelnou jízdní zkušenost a je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro zkušené motocyklisty.

 

 

Kokpit s LCD displejem
USB-přípojka
14" alukola
Qooder design

TECHNICKÁ DATA

Motor jednoválcový 4takt se 4ventilovou technikou
Objem 399 ccm
Spotřeba / emise EURO 4 / spotřeba paliva (l/100 km): Ø 5,3 l; CO2 emise: 122 g/km
Chlazení kapalinou
Maximální výkon 23,8 kW při 7500 ot./min
Maximální točivý moment 38,5 Nm při 5000 ot./min
Příprava palivové směsi elektronické vstřikování paliva
Pohon CVT automatická převodovka
Objem nádrže 14 litrů
Přední / zadní odpružení HTS™ systém (pneuhydraulický systém náklonného zavěšení)
Brzdy vpředu / vzadu 4 x 240 mm Ø kotoučové brzdy s hydraulickým třmenem
Pneumatiky vpředu / vzadu 110/80-14 M/C 53P
Délka / šířka / výška sedla 2200 / 1360 / 780 mm
Úhel náklonu 35° L/P
Hmotnost 281 kg (provozní) / 480 kg

*Veškeré ceny jsou včetně současné zákonné daně z přidané hodnoty a nákladů za dopravu. Jsou to doporučené prodejní ceny.

Jízda na motorce s řidičákem na auto*

QOODER smíte řídit, pokud jste držitelem řidičského oprávnění skupiny

Ć

QOODER bude homologováno jako tříkolové vozidlo a k jeho řízení postačí řidičské oprávění skupiny B na osobní automobil (po dosažení věkové hranice 21 let).

 Informace o řidičském průkazu byly zpracovány s velkou pečlivostí, nemůžeme však zaručit správnost, úplnost nebo aktuálnost. Veškerá odpovědnost je proto vyloučena. Které vozidlo smíte s Vaším řidičským oprávněním řídit, zjistíte nejlépe na místním úřadě, v oddělení řidičské průkazy.

Downloads

CENÍK 
2019

Download

Financování snadno a rychle

 

A to se Vám vyplatí – díky našemu propracovanému systému financování si nyní svůj sen o vozidle značky trenoli splníte ještě jednodušeji. Využijte příznivých podmínek našeho partnera v požadovaném financování. Se společností ESSOX s.r.o. financujete u odborníků s dlouholetými zkušenostmi.

Krátká doba splácení a díky tomu nízká úvěrová sazba nebo dlouhodobé splácení s nízkou splátkou: u flexibilního finančního produktu na modely Quadro Vehicles S.A. si můžete svoje priority nastavit dle sebe. Sami stanovíte dobu trvání úvěru a výši akontace nebo splátek.

Partnerem v oblasti financování koncových zákazníků v prodejní síti Quadro Vehicles S.A. je společnost ESSOX s.r.o., nebankovní poskytovatel spotřebitelských úvěrů.

 

ESSOX

 

 

To top

Kontakt

MSA Motor Sport Accessoires GmbH
Am Forst 17 b 
D-92637 Weiden

Tel.: 09 61 / 38 85 - 0 
Fax: 09 61 / 38 85 - 203 

  • Sociální síť
    • Facebook
    • Youtube