Quadro Vehicles S.A.

Firma Quadro Vehicles S.A. Technologie byla založena v roce 2009 jako Spin-off známého motocyklového tvořitele Marabese Design, který se zabývá designem a technologií. Jakožto nezávislý podnik jde Quadro Vehicles S.A. novou cestou ve vývoji inovativních vozidel s třemi a čtyřmi koly.

Revoluční krok vpřed se Quadro Vehicles S. A. vydařil svým patentovaným a jedinečným pneu-hydraulickým systémem naklápění HTS. Tento inteligentní systém spojuje vysokou stabilitu, bezpečnost a spolehlivost s maximálním komfortem a radostí z jízdy.

Sídlo firmy leží v italském Cerro Maggiore a kromě oddělení Designu se zde nachází také kompletní výzkumové a rozvojové centrum, stejně jako celosvětový odbyt. Výroba se uskutečňuje ve spolupráci s certifikovanými partnery, kteří již dlouholetou spoluprací dokázali svoji výkonnost v ohledu na kvalitu a spolehlivost.

O firmě MSA GmbH

Již více než 20 let je firma MSA Motorsport Accessoires GmbH partnerem předních značek jednostopých vozidel. MSA GmbH, jako jeden z největších nezávislých dovozců v SRN, opatruje od roku 2012 také Quadro Vehicles S. A. a to v Německu, Rakousku a v České republice. Síť spolehlivých a kvalifikovaných prodejců a naše již známá prvotřídní logistika se postarají o to, abyste Vy jako zákazník dostal nejlepší možný servis.

Kontakt

MSA Motor Sport Accessoires GmbH
Am Forst 17 b 
D-92637 Weiden

Tel.: 09 61 / 38 85 - 0 
Fax: 09 61 / 38 85 - 203 

  • Sociální síť
    • Facebook
    • Youtube